Çiftehan Termal Hotel

Yönetim Kurulu

AHMET AKYÜZ
Çiftehan Termal Otel & SPA

Ahmet AKYÜZ 12.03.1974 tarihinde İskenderun ‘ da doğmuştur. Halen Üniversite Eğitimi görmekte olan Ahmet AKYÜZ, Evli 4 çocuk babasıdır. Ticarette başarılı olan Ahmet AKYÜZ yurt içinde ve yurt dışında Mutahitlik yapmaktadır. Ahmet AKYÜZ İskenderun’da faaliyet göstermekte olan AKYÜZ İnş. Ltd. Şti. sahibidir.Ahmet AKYÜZ – İbrahim KIRICI İnş. Ltd. Şti. şirketinin de ortaklarındandır.

Çiftehan Termal projesiyle ilgili olarak Sayın Ahmet AKYÜZ;

“Niğde iline bağlı Ulukışla ilçesinin Çiftehan Kasabasında Kaplıca turizmi için yapmış olduğumuz modern tesisle 5 yıldızlı hizmet sunacaktır. Çiftehan Termal Hem yurtiçi hem de yurtdışı misafirlerimizin kolayca ulaşacağı bir bölgede olmaktadır. Yurtdışında yapmış olduğumuz ticaretle Ülkemize faydalı yatırımlar yaparak faydalı çalışmalara imza atmaktayız.” Dedi.

DURMUŞ DEMİRSOY
Çiftehan Termal Otel & SPA

Durmuş DEMİRSOY 1953 yılında Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan Kasabasında doğmuştur. Evli ve 3 çocuk babası olan Durmuş DEMİRSOY Çiftehan İlköğretim okulundan mezun olmuştur.Ticaretle uğraşan Durmuş DEMİRSOY uzun yıllar Çiftehan Belediye Başkanlığı yapmıştır.Turizm sektöründe kaplıcalarıyla bilinen Çiftehan Kasabasında Çelikhan Otel sahibi olan Durmuş DEMİRSOY, Çiftehan Termal’ın ortaklarındandır.İnşaat sektöründe ise Demirsoy Hazır Beton, Okçu Beton ltd. şirkeyleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Çiftehan Termal projesiyle ilgili olarak Sayın Durmuş DEMİRSOY;

“ Bu bölge turizm merkezi olacaktır. Yurt içi ve Yurt dışı misafirlerimiz burada aradığı hizmeti bulacaktır. İnsanlara faydalı olan termal suyunun birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olduğu bilinmektedir. Ülkemiz için hizmet vermekteyiz. Çiftehan Kasabası turizm hizmetleriyle beraber çevre köylerde yaşayan insanlara iş imkanı olabilir.
Niğde ilini daha fazla ön plana çıkaracaktır. Çiftehan Termal için yapılan reklam çalışmalarımızın pozitif olarak ilerlediği düşünmekteyim.” Dedi.

İBRAHİM KIRICI
Çiftehan Termal Otel & SPA

İbrahim KIRICI 1955 yılında Mardin iline bağlı Koşuyolu köyünde dünyaya gelmiştir. Eğitimini İskenderun Barbaros İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Uzun zamandır ithalat ihracaat ve inşaat sektöründe İbrahim KIRICI ith. ihr. tic. ltd. şti. şirketi adıyla ticaret hayatını devam ettirmektedir.

Çiftehan Termal projesiyle ilgili olarak Sayın İbrahim KIRICI;

“ Çiftehan Termal projesiyle başta Niğde halkı olmak üzere civar illerdeki halkımıza böyle bir hizmet götürmüş olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Bu proje hem Türkiye hem de yurtdışından gelen misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak en önemli misyonumuzdur.” Dedi.

ZEKİ AKYÜZ
Çiftehan Termal Otel & SPA

Zeki AKYÜZ 1965 yılında Deyvan’da doğmuştur. Şehit Yener ilköğretim okulunda eğitimini almıştır.Evli 3 çocuk babası olan Zeki AKYÜZ İnşaat sektöründe başarılı çalışmalara imza atmaktadır. İnşaat Sektöründe AKYÜZ İnş. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. Şirketinin sahibidir.

Çiftehan Termal projesiyle ilgili olarak Sayın Zeki AKYÜZ;

“Günümüzde Termal Turizminin revaçta olduğu bir dönemde bölgemizde eksikliği hissedilen konforlu yüksek standartlara sahip bir tesisin ihtiyaç duyulduğu bir esnada ihtiyaçı karşılayacak modern 5 yıldız üstü bölgesine en iyi şekilde hizmet edecek kapasite de tasarlanmış bir tesis olarak inşa edilmiştir. Bölgemizdeki bu eksikliği fazlasıyla yerine getirecektir.” Dedi.